Chata od príjazdovej cesty
Pohľad
Okolie chaty
Pohľad na les vôkol
Centrálna časť

Krásna rekreačná chata v Kučišdorfskej doline aj na trvalé bývanie – PREDAJ !!!

  • Aktualizované dňa 12. 11. 2015
  • Kučišdorfská Dolina Pezinok
  • Na predaj

Krásna rekreačná chata v Kučičdorfskej doline aj na trvalé bývanie – PREDAJ !!!

Ponúkame na predaj trojpodlažnú, 5 izbovú  chatu , v Kučišdorfskej doline vo výbornej lokalite. Obytná plocha chaty je 180 m2 + veľká terasa má výmeru 60 m2.

Chata je murovaná /tehla hrúbky 30 cm/ trojpodlažná, strecha je šikmá, zateplená je dreveným obkladom, strešná krytina je plech, klampiarske prvky sú z pozinkovaného plechu, okná sú plastové so sieťkami proti hmyzu a s okenicami. Chata prešla kompletnou rekonštrukciou, vykurovanie je zabezpečované krbovou vložkou na drevo, v centrálnej časti je k dispozícii elektrické podlahové vykurovanie, príprava teplej vody je elektrickým bojlerom. Chata je napojená na mestský vodovod, odpad je riešený žumpou 10 m3. Varenie je zabezpečené v plhodnotnej kuchyni vybavenej kuchynskou linkou so zabudovanými spotrebičmi – sklo keramická doska, elektrická rúra, pračka, chladnička s mrazničkou BOSH. Ohrev teplej vody je novým elektrickým bojlerom.

 

Chata pôsobí veľmi príjemným a útulným dojmom, je dobre dispozične riešená, základné členenie je na dennú – obývaciu časť a nočnú – odpočinkovú časť + podkrovie. Voľba materiálov je v súlade s charakterom objektu, chata pôsobí príjemne a teplo, s dostatkom svetla a slnka a veľkou slnečnou terasou otočenou na juh. Okolie je pekne upravené, dostatok parkovacích miest, prístup je po asfaltovej komunikácii a cca. 30 m po spevnenej horskej ceste. Chatu je možné celoročne obývať.

Dispozícia:

Do chaty sa vchádza cez bezpečnostné dvere s bezpečnostným prekrytím do vstupnej chodby, odtiaľ je možné prejsť do centrálnej obývacej časti, ktorá je veľmi pekne členená na kuchynskú, jedálenskú a odpočinkovú časť. Na prízemí sa ešte nachádza WC.

1. nadzemné podlažie je riešené ako nočná odpočinková časť s tromi plnohodnotnými obytnými miestnosťami plne vybavenými, do ktorých sa vstupuje z haly. Na poschodí sa ešte nachádza kúpeľňa so sprchovacím kútom.

2. nadzemné podlažie je podkrovie, ktoré je má výmeru cca. 55 m² a slúži ako prípadné ďalšie miesto k odpočinku, pracovňa, alebo spoločenská miestnosť.

 

Prístavbu chaty tvorí miestnosť ktorá slúži na odkladanie náradia a pod. Časť terasy je prestrešená a slúži k príjemnému posedeniu v prípade nepriaznivého počasia.

 

Okrem terasy je možné využívať ďalšiu veľkú plochu cca. 100 m² na parkovanie, garden party, športovanie a pod. Na pozemku sa ešte nachádza záhradný gril. Okolie chaty je pekne upravené, horsky ladené a pred chatou sa nachádza malý potôčik, ktorý dokresľuje už tak veľmi príjemnú a pohodovú atmosféru celého okolia a nehnuteľnosti.

 

Pozemok  je v nájme od Urbariátu za 44,-Eur/rok. Mesačné prevádzkové náklady chaty sú nasledovné:

Elektrika 40,- EUR,  voda 11,- EUR, SKY LINK 24,- EUR/ročne, vývoz žumpy raz za 3 mesiace 30,- EUR. V chate je k dispozícii mobilný operátor aj internet.

Chata sa predáva aj s jej štýlovým zariadením, stačí sa len nasťahovať. Cena chaty je 119 000,- EUR vrátane zariadenia, služieb realitnej agentúry, poplatkov a provízie. Chata je predajom voľná.

 

Náš názor:

 

Chata sa nachádza vo výbornej a vyhľadávanej lokalite Kučišdorfskej doliny, len 21 km od Bratislavy vo veľmi peknom a zdravom prostredí. Je obklopená krásnym malokarpatským lesom a postavená je na peknom , vzdušnom a slnečnom mieste.

Je prístupná v lete aj v zime, je celoročne obývateľná, je porovnateľná s rodinným domom. Chata je určená pre aktívnych ľudí, ktorí potrebujú relaxovať počas víkendu, alebo k celoročnému bývaniu pre ľudí hľadajúcich pokojné a zdravé bývanie v priamom kontakte s prírodou. Pri jej obhliadke sme zazreli mladú srnku. Vzhľadom na skutočnosť, že chata je kvalitne postavená s kompletnou projektovou dokumentáciou, je vo výbornej lokalite, je celoročne využiteľná a vzhľadom na dobrý pomer cena/obytná plocha/lokalita, jej kúpu odporúčame.

 

V prípade vášho záujmu kontaktujte prosím:

Ing. Peter Rajkovič, 0905 497 069

realimpex@realimpex.sk

www.realimpex.sk

 

 

 

Podrobnosti

Adresa
Kučišdorfská Dolina Pezinok 
Cena
119 000,- € 
Výmera
180 m² 
Forma vlastníctva
osobné 
Stav
Úplná rekonštrukcia 
Nehnuteľnosť je na predaj
119 000,- €

Mapa

Máte záujem?

Kontaktujte zodpovedného agenta:

Ing. Peter Rajkovič
Ing. Peter Rajkovič
konateľ
Tel./Fax:
+421 33 644 81 36
Telefón:
+421 905 497 069
E-mail:
p.rajkovic@realimpex.sk

Alebo nám zanechajte odkaz a obratom sa Vás ozveme:

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom nami ponúkaných nehnuteľností alebo chcete pridať tú Vašu do našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať.

Vyhľadávanie nehnuteľnosti

  • od do
  • Vyhľadať