Pohľad na dom zo záhrady
Dom oslnený z juho západu
Veľkorysé vnútorné priestory
Preslnenie domu
Lokalita v ktorej sa nachádza dom - vpravo v strede oproti veľkej modrej budove

Rodinný dom k dokončeniu – NOVÁ CENA !!!

  • Aktualizované dňa 5. 7. 2017
  • Budmerice
  • Na predaj

Rodinný dom k dokončeniu – NOVÁ CENA !!!

Ponúkame na predaj hrubú stavbu rodinného domu, postavenú na pozemku o výmere 894 m2 nachádzajúcu sa v obci Budmerice na Jabloneckej ceste.

Popis nehnuteľnosti:

Pozemok o výmere 894 m2 má uličnú šírku 22 m a dĺžku 40,6 m. Je prevažne rovinatý. Na pozemok sa vstupuje z asfaltovej príjazdovej komunikácie. Pred pozemkom sa nachádza chodník pre peších s verejným osvetlením. Pozemok je oplotený.

Dom je postavený na severnej hranici pozemku s orientáciou juho – východ, juho – západ s pekným výhľadom na pozemok – do záhrady. Dom je postavený na základe stavebného povolenia na rekonštrukciu pôvodného domu, dom má súpisné číslo.  Postavený je do tvaru L so sedlovou strechou. Celková zastavaná plocha domu je 200 m2, s možnosťou zobytnenia aj podkrovia, ale nie je to podmienka. K domu sú privedené nasledovné inžinierske siete: plyn, voda, elektrika, odpad bude riešený dočasne žumpou, až do dokončenia kanalizácie. Dom sa predáva ako hrubá stavba s pozemkom, stavebným povolením a inžinierskymi sieťami. Je možné si ho dokončiť podľa vlastných predstáv čo považujeme za benefit.

Lokalita, v ktorej sa dom nachádza je v blízkosti futbalového štadióna, 20 m od domu je materská škôlka. Do centra obce za nákupmi, k lekárovi, či na autobus je to pekná prechádzka po novom chodníku cca. 400 m.

Cena rodinného domu aj s pozemkom je znížená na výšku 69 000,- EUR. K dispozícii je aj znalecký posudok. Pri rýchlom jednaní je možné poskytnúť zľavu.

Náš názor: Obec Budmerice je strediskovou obcou s kompletnou občianskou vybavenosťou, lokalita umožňuje plnohodnotné bývanie v rodinnom dome v pokojnom a bezpečnom prostredí. V bezprostrednej blízkosti obce je krásna príroda, rybníky s možnosťou rybolovu, les Lindava s prechádzkou na hrad Červený kameň. Vzhľadom na parametre pozemku a domu, odporúčame pre klientov, ktorí hľadajú plnohodnotné bývanie na vidieku v krásnom a čistom prostredí s vymoženosťami a vybavenosťou mesta. Radi Vám zabezpečíme jeho obhliadku.

V prípade záujmu kontaktujte prosím:

Ing. Peter Rajkovič, 0905/497 069

RNDr. Alexandra Rajkovičová, 0948/040 490

E-mail: realimpex@realimpex.sk

www.realimpex.sk

 

 

 

 

 

Podrobnosti

Adresa
Budmerice 
Cena
69 000,- € 
Výmera
984 m² 
Forma vlastníctva
osobné 
Nehnuteľnosť je na predaj
69 000,- €

Mapa

Máte záujem?

Kontaktujte zodpovedného agenta:

Ing. Peter Rajkovič
Ing. Peter Rajkovič
konateľ
Tel./Fax:
+421 33 644 81 36
Telefón:
+421 905 497 069
E-mail:
p.rajkovic@realimpex.sk

Alebo nám zanechajte odkaz a obratom sa Vás ozveme:

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom nami ponúkaných nehnuteľností alebo chcete pridať tú Vašu do našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať.

Vyhľadávanie nehnuteľnosti

  • od do
  • Vyhľadať