Izba
Izba
Izba
Izba
Kuchyňa

Rodinný dom v Pezinku pri golfovom ihrisku – REZERVOVANÝ !!!

  • Aktualizované dňa 8. 6. 2016
  • Kutuzovova 20 Pezinok
  • Na predaj

Rodinný dom v Pezinku pri golfovom ihrisku – REZERVOVANÝ !!!

Ponúkame na predaj starší rodinný dom, nachádzajúci sa na Kutuzovovej ulici č. 20 v Pezinku, priamo oproti golfovému ihrisku pri Pinelovej nemocnici. Rodinný dom je postavený na pozemku o výmere 539 m2. Je napojený na všetky inžinierske siete vrátane kanalizácie. Rodinný dom bol postavený v roku 1951 a posledná rekonštrukcia bola uskutočnená v roku 2014 a to nová strecha na dome a v roku 2015 rekonštrukcia strechy na prístavbe.

Popis rodinného domu:

Samostatne stojaci rodinný dom so sedlovou strechou a prístavbou so šikmou strechou. Rodinný dom je 4 izbový, celková obytná plocha domu je 83 m2 + prestrešená terasa má výmeru 11,4 m2. Dom je z časti podpivničený. K domu patria aj prístavby – letná kuchyňa, dielňa a dreváreň o výmere 78 m2, garáž má výmeru 19,25 m2, pivnica cca. 25 m2.. Celková úžitková plocha domu je 216 m2. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, je prístupný z mestskej asfaltovej komunikácie, ako aj zo zadnej časti pozemku, kde sa nachádza aj garáž. Pôdorys domu je veľmi výhodný, všetky izby sú nepriechodné. Vykurovanie je zabezpečené ústredným vykurovaním s elektrickým kotlom, príprava teplej vody je elektrickým bojlerom. Je možné si dokurovať pieckou na drevo. Dom je zateplený, čistý a udržiavaný. Do domu je možné sa okamžite nasťahovať.

K domu patrí aj záhrada, ktorá je z väčšej časti zatrávnená a vysadené sú v nej ovocné stromy. Pred domom v predzáhradke sa nachádza kvalitná čerešňa.

Rodinný dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite len niekoľko sto metrov od novej lokality pod Vinicami. Blízkosť golfového ihriska a lesa vytvárajú atmosféru spätosti s prírodou Malých Karpát.

Pezinok, ako okresné mesto, poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť a aj dobrú dostupnosť do Bratislavy, napr. aj vlakom z novo zrekonštruovanej vlakovej stanice. Vzhľadom na dobrú lokalitu, stav rodinného domu a primeranú cenu, jeho kúpu odporúčame !!!

Cena rodinného domu je 119 000,- EUR

V prípade vášho záujmu Vám radi zabezpečíme jeho obhliadku. DOM JE REZERVOVANÝ !!!

Kontakt:

Ing. Peter Rajkovič, 0905/497 069

www.realimpex.sk

 

 

 

 

 

 

 

 

Podrobnosti

Adresa
Kutuzovova 20 Pezinok 
Cena
119 000,- € 
Výmera
539 m² 
Forma vlastníctva
osobné 
Stav
čiastočná rekonštrukcia 
Nehnuteľnosť je na predaj
119 000,- €

Mapa

Máte záujem?

Kontaktujte zodpovedného agenta:

Ing. Peter Rajkovič
Ing. Peter Rajkovič
konateľ
Tel./Fax:
+421 33 644 81 36
Telefón:
+421 905 497 069
E-mail:
p.rajkovic@realimpex.sk

Alebo nám zanechajte odkaz a obratom sa Vás ozveme:

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom nami ponúkaných nehnuteľností alebo chcete pridať tú Vašu do našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať.

Vyhľadávanie nehnuteľnosti

  • od do
  • Vyhľadať