3 izbový byt, úplná rekonštrukcia, kompletne zariadený, výborná lokalita v Petržalke – PRENÁJOM !!!

  • Aktualizované dňa 8. 10. 2020
  • Na prenájom

3 izbový byt, úplná rekonštrukcia, kompletne zariadený, výborná lokalita v Petržalke – PRENÁJOM !!!

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt na Černyševského  ulici v Bratislave – Petržalke, pri Tatra city.  Byt má výmeru 74 m2.

Popis bytu:

Byt prešiel kompletnou kvalitnou rekonštrukciou, je plne zariadený. Dispozične je byt veľmi dobre riešený, čo umožňuje užívať dve samostatné izby ( z toho jedna priechodná ) a nepriechodnú obývačku. Kuchyňa je samostatná, veľká kúpeľňa s rohovou vaňou je s WC. Súčasťou kuchyne je zasklená veľká loggia. Všetko zariadenie a sanita sú zánovné, kuchynská linka je so spotrebičmi ( chladnička, plynová varná doska, umývačka riadu, mikrovlnná rúra a elektrická rúra ), v kúpeľni je práčka a susička, nové plastové okná so žalúziami, plávajúce podlahy a dlažba v hale, v kúpeľni a v kuchyni. V byte je neobmedzený internet a televízia Mágio, pridanou hodnotou je veľkoplošný televízor a domáce kino. Televízor a domáce kino je aj v spálni. Výhodou bytu je veľká hala, v ktorej je umiestnená vstavaná skriňa s dostatkom úložného priestoru. Bytový dom je zateplený, vstup do domu je na čipový zámok. Orientácia bytu je na juh a sever, čím je byt dobre vetrateľný. Byt je mimoriadne tichý, poskytuje príjemné a bezpečné bývanie, okolie domu je plné zelene s dostatkom parkovacích miest.

Vzhľadom na umiestnenie bytového domu vo vyhľadávanej  lokalite, je dostupnosť do centra mesta, resp. AUPARKU veľmi dobrá. Pri dome je zastávka MHD vzdialená cca. 150 m. Parkovanie je zabezpečené pri bytovom dome.

Cena nájmu je 650,- EUR/mesiac vrátane energií., byt je možné obývať aj viacerými osobami, napríklad 4 študenti. Nie sú povolené domáce zvieratá !!! Pri prevzatí bytu je potrebné uhradiť 1 mesačné nájomné a kauciu vo výške 1 mesačného nájmu. Provízia realitnej kancelárii sa neplatí !!! Prenájom ponúkame len pracujúcim záujemcom so zmluvou na dobu neurčitú. Uprednostňujeme záujemcov o dlhodobý prenájom, minimálne jeden rok a viac. Prenájom je možný od 20.08.2020 !!!

Náš názor:

Byt je plne zariadený, svetlý, teplý a útulný, pôsobí vzdušne a príjemne. Medzi hlavné výhody bytu patri jeho lokalita, ktorá je skutočne jedinečná, blízko centra, AUPARKU a pritom vo veľmi pokojnej a tichej lokalite s dostatočným počtom parkovacích miest. Medzi výhody patria aj výborný pomer ceny/výkonu a platby bez povinnosti hradiť províziu realitnej kancelárii. Prenájom bytu odporúčame !!!

V prípade záujmu kontaktujte prosím:

Ing. Peter Rajkovič, 0905/497 069

RNDr. Alexandra Rajkovičová, 0948/040 490

www.realimpex.sk

 

 

Podrobnosti

Cena
650,- € /mesiac
Výmera
74 m² 
Forma vlastníctva
osobné 
Kategória bytu
I.kategória 
Konštrukcia bytu
panelova 
Spôsob vykurovania
ústredné vykurovanie 
Poschodie
Stav
Úplná rekonštrukcia 
Nehnuteľnosť je na prenájom
650,- € /mesiac

Mapa

Máte záujem?

Kontaktujte zodpovedného agenta:

Ing. Peter Rajkovič
Ing. Peter Rajkovič
konateľ
Tel./Fax:
+421 33 644 81 36
Telefón:
+421 905 497 069
E-mail:
p.rajkovic@realimpex.sk

Alebo nám zanechajte odkaz a obratom sa Vás ozveme:

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom nami ponúkaných nehnuteľností alebo chcete pridať tú Vašu do našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať.

Vyhľadávanie nehnuteľnosti

  • od do
  • Vyhľadať