4 izbový nízko energetický bungalov v tichom prostredí – REZEROVANÝ !!!

  • Aktualizované dňa 10. 8. 2020
  • Na predaj

4 izbový nízko energetický bungalov v tichom prostredí – REZERVOVANÝ !!!

Ponúkame na predaj  novostavby 3 ks  rodinných domov s pozemkom typu bungalov v obci Lehnice – Masníkovo, nachádzajúcej sa 12 km od Dunajskej Stredy a 35 km od Bratislavy.

Popis rodinných domov:

Rodinné domy sú postavené na pozemku o výmere 739 m2, uličná čiara je široká 20 m, dom je obdĺžnik 8,50×12,50 m, v peknom a tichom prostredí pri hranici chráneného vtáčieho územia, čo ich predurčuje pre pokojné a tiché bývanie. Domy je postavené z pálenej tehly Termo BRIK TD290 mm, priečky sú z pálenej tehly Termo BRIK TD115, zateplený 10 cm zetepľovacím systémom s výberom farby podľa vlastného výberu, okná sú trojsklo Salamander, z exteriérovej strany vo farbe tmavý orech. Strecha je sedlová systému Wolf zateplená sklenenou vlnou o hrúbke 250 mm, strešná krytina je betónová Terran Danubia EVO, pod strechou je úložný priestor.

Domy pozostávajú: zo zádveria, 3 samostatných izieb, obývačky s jedálňou, chodby, samostatného WC, kúpeľne, kuchyne, technickej miestnosti, špajze, nekrytej terasy.

Úžitková plocha domov je 105,92 m2, z toho interiér 90,72 m2 a exteriér 15,20 m2, terasa je 13,40 m2. Záhrada a terasa sú otočené na juh, čo je najkvalitnejšia orientácia z urbanistického hľadiska.

Vykurovanie domov je podlahové s reguláciou každej miestnosti, ako zdroj tepla slúži tepelné čerpadlo voda – vzduch o výkone 9 kW, teplá úžitková voda je pripravovaná v el. bojlery, dom spĺňa energetickú triedu A .

Domy je napojené na nasledovné siete: pitná voda – vlastná studňa, elektrika, odvod splaškových vôd je riešený 10 m3 žumpou. Príjazd k pozemku je po betónovej ceste.

Prevádzkové náklady domov sú očakávané vo výške 80,- EUR/mesiac.

Cena rodinného domu s pozemkom 739 m2 je nasledovná:

-       V stave holodom:                  122 900,- EUR

-       V prípade záujmu kupujúceho je možné v krátkom čase pripaviť dom do stavu štandard – 7 ks dverí so         zárubňami, sanita – batérie, obklady – dlažba, parkety, oplotenie pozemku bez čelnej brány a bránky.

-       V stave dom na kľúč:          130 400,- EUR

V cene je dom, pozemok, oplotenie, DPH a provízia realitnej kancelárie. Financovanie je možné aj na HÚ, nehnuteľnosť je bez tiarch. Odpočet DPH je možný!!!

Stav predaja rodinných domov:

1. Dom č.1 je predaný

2. Dom č. 2 je predaný

3. Dom č. 3 je REZERVOVANÝ !!!

Náš názor:

Domy  sú postavené z kvalitných materiálov vďaka čomu dosahuje energetickú triedu A a veľmi nízke prevádzkové náklady. Sú postavené na pekných rovinatých pozemkoch v tesnej blízkosti pri chránenom vtáčom území, čo ho predurčuje na tiché a pokojné bývanie v obci s kompletnou občianskou vybavenosťou. Projekt domov je jeden z najžiadanejších projektov a uspokojí nároky aj väčšej štvorčlennej rodiny. Vzhľadom na pekný väčší pozemok sú domy určené pre dobudovanie úžitkovej a okrasnej záhrady, bazénu, záhradného domčeka či prístrešku pre karavan, alebo nerušivého výrobného priestoru.

Domy sú postavené v súlade s najnovšími urbanistickými poznatkami a s najmodernejšími technológiami a materiálmi. V domoch je príjemná atmosféra, sú celodenne preslnené.

Vzhľadom na uvedené skutočnosti, priaznivú cenu, dobré dopravné napojenie a nízke prevádzkové náklady kúpu odporúčame.

 

V prípade Vášho záujmu kontaktujte prosím:

Ing. Peter Rajkovič, 0905/497 069

RNDr. Alexandra Rajkovičová, 0948/040 490

realimpex@realimpex.sk

www.realimpex.sk

 

 

 

Podrobnosti

Cena
122 900,- €
Výmera
735 m² 
Forma vlastníctva
osobné 
Stav
Novostavba 
Nehnuteľnosť je na predaj
122 900,- €

Mapa

Máte záujem?

Kontaktujte zodpovedného agenta:

Ing. Peter Rajkovič
Ing. Peter Rajkovič
konateľ
Tel./Fax:
+421 33 644 81 36
Telefón:
+421 905 497 069
E-mail:
p.rajkovic@realimpex.sk

Alebo nám zanechajte odkaz a obratom sa Vás ozveme:

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom nami ponúkaných nehnuteľností alebo chcete pridať tú Vašu do našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať.

Vyhľadávanie nehnuteľnosti

  • od do
  • Vyhľadať