Príjazdová komunikácia z hlavnej cesty
Celkový pohľad na pozemok
Asfaltová príjazdová komunikácia s potokom
Pozemok
Nespevnená príjazdová komunikácia

Exkluzívne stavebné pozemky v Modre – Harmónii

  • Aktualizované dňa 2. 11. 2016
  • Modra
  • Na predaj

Ponúkame na predaj krásny slnečný stavebný pozemok v Modre – Harmónii, miestna časť Uherské. Pozemok sa nachádza v tichej lokalite Harmónie, len 200 m vzdialený od hlavnej komunikácie Modra – Zochova chata. Celková rozloha pozemku je 3322 m2, k pozemku je spracovaný geometrický plán. Pozemok je na predaj vcelku, alebo v dvoch častiach, minimálna výmera pozemkov je 1 200 m2. Geometrický plán rešpektuje čo najlepšie využitie pozemkov, ponúka samostatný prístup a ideálnu veľkosť pozemkov na stavbu rodinného domu, rekreačného objektu, alebo chaty. K pozemkom je vydaná územno plánovacia informácia ÚPI zo 16.5.2008. Pozemok nie je potrebné vynímať z pôdneho fondu, na liste vlastníctva je vedený ako Zastavané

plochy a nádvoria.
1. využitie pozemku – cestovný ruch, výletné miesto, pobytová rekreácia rodín, obslúžna vybavenosť, bývanie a technická infraštruktúra.
2. Max. index zastavania je 10 %
3. Maximálny počet podlaží je 3 vrátane podkrovia, možnosť prestavby, prístavby, dostavby a novej výstavby.
Pozemok je prístupný po asfaltovej komunikácii z jednej strany a po nespevnenej komunikácii z druhej strany. Vybavenosť inžinierskymi sieťami je nasledovná: elektrika na hranici pozemku, kanalizácia v komunikácii pred pozemkom, voda v dosahu, plyn v dosahu. Pozemok je čiastočne porastený stromami, pri vhodnom osadení budovy na pozemok je možnosť bývať obklopený stromami. Pri pozemku tečie potok. Možnosť získať aj kvalitnú vodu zo studne.

Cena pozemku je 86,- €/m2.
Pozemok sa nachádza v lukratívnej časti Harmónie, ponúka dostatok priestoru na kontakt s prírodou a pokojné bývanie. Ideálne pre milovníkov súkromia. Pozemok je veľmi dobre dostupný v lete aj v zime. Modra je vzdialená 1,5 km a poskytuje kvalitnú občiansku vybavenosť, kultúrne, spoločenské a športové vyžitie. Odporúčame !!!
Pozemok odporúčame aj ako skvelú investíciu.

Podrobnosti

Adresa
Modra 
Cena
63 984,- €
Výmera
744 m² 
Forma vlastníctva
osobné 

Vybavenie

  • Súhlas s vyňatím z pôdneho fondu
Nehnuteľnosť je na predaj
63 984,- €

Mapa

Máte záujem?

Kontaktujte zodpovedného agenta:

Ing. Peter Rajkovič
Ing. Peter Rajkovič
konateľ
Tel./Fax:
+421 33 644 81 36
Telefón:
+421 905 497 069
E-mail:
p.rajkovic@realimpex.sk

Alebo nám zanechajte odkaz a obratom sa Vás ozveme:

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom nami ponúkaných nehnuteľností alebo chcete pridať tú Vašu do našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať.

Vyhľadávanie nehnuteľnosti

  • od do
  • Vyhľadať