Moderný byt s krásnym výhľadom – REZERVOVANÝ !!!

  • Aktualizované dňa 24. 6. 2021
  • Na prenájom

Moderný byt s krásnym výhľadom – REZERVOVANÝ !!!
Ponúkame na prenájom nadštandardne zrekonštruovanú garsónku, nachádzajúcu sa na vo výbornej lokalite na začiatku Petržalky, na ulici Vilova 6 v Bratislave, len 100 m od Vienna Gate a 100 m od vlakovej stanice do Viedne. Byt sa nachádza na 11. poschodí z celkovo 12. Výmera bytu je 24 m2. Byt je umiestnený v novo zrekonštruovanom bytovom dome s vlastným vrátnikom. Dom je zateplený, okolie pekne upravené, plné zelene s krásnymi starými stromami a s dostatočným počtom parkovacích miest. Kuchynský kút je v perfektnom stave a je novo situovaný pod oknami v mieste pôvodnej loggie. Kuchyňa je dobre vybavená, sklo keramická varná platňa, el. rúra, chladnička, kuchynská linka je veľmi pekná a praktická. V chodbe je veľká vstavaná skriňa o rozmeroch 2 x 2,65 m. V kúpeľni je automatická práčka, vaňa, umývadlo a závesné WC – Geberit.
Dispozícia bytu:
Do bytového domu sa vchádza chodbou vedľa vrátnika, prechádza sa k výťahu, resp. po schodisku až k bytu. Do bytu sa vchádza cez bezpečnostné dvere do predsiene, kde je umiestnená samostatná vstavaná skriňa. Z chodby sa vchádza do obytnej miestnosti s kuchynským kútom a do priestrannej kúpeľne. Obývacia miestnosť je vybavená rozkladacou sedačkou, stolíkom pod televízor, skrinkou na knihy, stolíkom na počítač so stoličkou, v kuchyni je aj jedálenský kút s dvoma barovými stoličkami. Káblová televízia a internet je možné zaviesť a je v réžii nájomcu. V byte nie je možné chovať domáce zvieratá !
V okolí domu je veľmi dobrá občianska vybavenosť, Vienna Gate, reštaurácie, obchody, služby, kaviarne. Pred bytovým domom je dostatok parkovacích miest. Do centra mesta je to autom 3 minúty, MHD cca. 5 minút.
Celkovo pôsobí byt veľmi svetlo, slnečno, moderne a útulne.
Byt je voľný od 1.6.2021 !!!
Cena za prenájom v prípade 1 osoby je 399,- EUR/mesiac. V cene prenájmu sú energie vo výške 50,- EUR/mesiac, v prípade dvoch osôb je cena nájmu 419,- EUR/mesiac. Pri prevzatí bytu je potrebné uhradiť 1 mesačné nájomné vopred a kauciu vo výške 1 mesačného nájmu. Provízia realitnej kancelárii sa neplatí !!! Pozor AKCIA !!! V prípade rezervácie a podpisu Nájomnej zmluvy do 15.06.2021 je cena prenájmu v prípade jednej osoby vo výške 380,- EUR a v prípade dvoch osôb vo výške 399,- EUR !!!
Náš názor:
Byt sa nachádza v novo zrekonštruovanom bytovom dome v jednej z najlepších lokalít Petržalky. Okolie je upravené s dostatočnou občianskou vybavenosťou, veľmi pokojné a príjemné bývanie. Dostupnosť do centra Bratislavy je len pár minút autom resp. MHD. Byt odporúčame pre mladých aktívnych ľudí, ktorí uprednostňujú pohodlné bývanie blízko centra s výbornou občianskou vybavenosťou a za primeranú cenu.
Vzhľadom na vyššie uvedené, ako aj na priaznivý pomer ceny/lokality/výmery/vybavenia bytu prenájom bytu odporúčame.
V prípade záujmu Vám radi zabezpečíme jeho obhliadku, kontaktujte prosím: BYT JE REZERVOVANÝ !!!
Ing. Peter Rajkovič, 0905/ 497 069
RNDr. Alexandra Rajkovičová, 0948/ 040 490
E-mail: realimpex@realimpex.sk
www. realimpex.sk

Podrobnosti

Cena
330,- € /mesiac
Výmera
24 m² 
Forma vlastníctva
osobné 
Kategória bytu
I.kategória 
Konštrukcia bytu
panelova 
Spôsob vykurovania
ústredné vykurovanie 
Poschodie
11 
Stav
Úplná rekonštrukcia 
Nehnuteľnosť je na prenájom
330,- € /mesiac

Mapa

Máte záujem?

Kontaktujte zodpovedného agenta:

Ing. Peter Rajkovič
Ing. Peter Rajkovič
konateľ
Tel./Fax:
+421 33 644 81 36
Telefón:
+421 905 497 069
E-mail:
p.rajkovic@realimpex.sk

Alebo nám zanechajte odkaz a obratom sa Vás ozveme:

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom nami ponúkaných nehnuteľností alebo chcete pridať tú Vašu do našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať.

Vyhľadávanie nehnuteľnosti

  • od do
  • Vyhľadať