Nadštandartný 4 izbový rodinný dom v Budmericiach – PREDAJ !!!

  • Aktualizované dňa 15. 5. 2019
  • Na predaj

 

Nadštandartný 4 izbový rodinný dom v Budmericiach – PREDAJ !!!

Ponúkame na predaj 4 izbový priestranný rodinný dom, kolaudovaný v roku 2005 v obci Budmerice, postavený na pozemku o výmere 710 m2. Dom je z časti veľmi pekne zakomponovaný a vsadený do svahu s veľkým kamenným múrom. Rodinný dom pozostáva zo suterénu, prízemia a z podkrovia. Úžitková plocha domu je 300 m2.

Prízemie: vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, priestranná kuchyňa s jedálňou a výstupom na terasu so záhradou, drevené schodisko a vstup do suterénu, obývacia izba s krbom, ktorým je možné vykúriť celý dom. Prízemie je vykurované podlahovým kúrením, poschodie kombinované s radiátormi. Dom je napojený na nasledovné inžinierske siete: Voda, elektrika, plyn a odpadné vody sú odvádzané do 48 m3 žumpy. Mesačné náklady na energie sú nasledovné: Plyn 86,- EUR, Elektrika 33,- EUR, voda 8,- EUR, odpadné vody cca. 15,- EUR, celkovo 142,- EUR.

Podkrovie: priestranná rodičovská spálňa so šatníkom, 2x detská izba so vstupom na balkón, kúpeľňa s rohovou vaňou a sprchovým kútom, samostatné WC. Veľká povala 60 m2.

Suterén: dvojgaráž s automatickou bránou Hörmann , prepojená so suterénom, práčovňa, sklad, technická miestnosť v ktorej je kotol a miestnosť s gulečníkom a stolovým futbalom.

Celý rodinný dom je postavený z kvalitných materiálov. Dom je nízkoenergetický a má pripravený rozvod k solárnemu ohrevu. Tiež so zabudovaným centrálnym vysávačom na pripojenie. Predáva sa čiastočne zariadený a na základe dohody je možné nechať dom zariadený komplet. Na pozemku sa nachádza bazén, záhradný domček, ktorý je s časti podpivničený, pozemok vysadený okrasnými drevinami, zavlažovanie je riešené zavlažovacím systémom. Okolo domu je postavený veľký kamenný múr s kovanou automatickou bránou – pohon Hormann. Dom disponuje dvomi priestrannými terasami orientovanými na východnú aj západnú stranu. Dom má juho-východnú a juho – západnú orientáciu. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť: škola, škôlka, zdravotné stredisko, športoviská, zaujímavé okolie – kaštieľ, rybníky a les, tiež dobré napojenie na D1.

Cena rodinného domu vrátane kompletného právneho servisu je 235 000,- EUR. Kúpu domu je možné financovať aj na HÚ. Ponuky zabezpečíme zdarma.

Náš názor:

Rodinný dom s pozemkom je situovaný v krásnom prostredí a v jednej z najkrajších lokalít obce Budmerice. Obec Budmerice je strediskovou obcou s kompletnou občianskou vybavenosťou, lokalita umožňuje plnohodnotné bývanie v rodinnom dome v pokojnom a bezpečnom prostredí, v bezprostrednej blízkosti krásnej prírody. Vzhľadom na parametre pozemku a rodinného domu a dobrého pomeru cena/výkon, odporúčame pre klientov, ktorí hľadajú plnohodnotné bývanie na vidieku v krásnom a čistom prostredí s vymoženosťami a vybavenosťou mesta. Radi Vám zabezpečíme jeho obhliadku.

V prípade záujmu kontaktujte prosím predajcu:

Ing. Peter Rajkovič, 0905/497 069

RNDr. Alexandra Rajkovičová, 0948/040 490

E-mail: realimpex@realimpex.sk

www.realimpex.sk

 

Podrobnosti

Cena
,- € 
Výmera
300 m² 
Forma vlastníctva
osobné 
Nehnuteľnosť je na predaj
235 000,- €

Mapa

Máte záujem?

Kontaktujte zodpovedného agenta:

Ing. Peter Rajkovič
Ing. Peter Rajkovič
konateľ
Tel./Fax:
+421 33 644 81 36
Telefón:
+421 905 497 069
E-mail:
p.rajkovic@realimpex.sk

Alebo nám zanechajte odkaz a obratom sa Vás ozveme:

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom nami ponúkaných nehnuteľností alebo chcete pridať tú Vašu do našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať.

Vyhľadávanie nehnuteľnosti

  • od do
  • Vyhľadať