Štýlová pec v obývačke
Štýlová kuchyňa
Kuchyňa v provensálskom štýle
Jedálenská časť
Štýlové zariadenie obývačky

Novostavba 5 izbového rodinného domu pred dokončením v provensálskom štýle – PREDAJ !!!

  • Aktualizované dňa 11. 10. 2013
  • Jablonec
  • Na predaj

Novostavba 5 izbového rodinného domu pred dokončením v provensálskom štýle – PREDAJ !!!

Ponúkame na predaj veľmi pekný rodinný dom pred dokončením, nachádzajúci sa na pozemku o výmere 500 m2  v Jablonci, okres Pezinok. Dom je dvojpodlažný, nepodpivničený so sedlovou strechou, viacúrovňový vzhľadom na svahovitý pozemok. Obytná plocha domu je 144,2 m2 + 40 m2 prekrytá terasa + prístrešok pre auto.

Dispozícia domu:

Rodinný dom je postavený ako samostatne stojaci, vstup do domu je od spevnenej obecnej komunikácie s verejným osvetlením. V ľavej časti domu je prístrešok na auto. Do domu sa vstupuje od ulice do vstupnej chodby, vľavo sa nachádza hosťovská izba s kompletným sociálnym zázemím – sprcha, umývadlo a WC. Z chodby sa vstupuje vpravo do kuchyne, vybavená je novou kuchynskou linkou v provensálskom štýle, so zabudovanými spotrebičmi – indukčný el.  sporák, el. rúra, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, chladnička. V kuchyni je dostatok priestoru a svetla.

Z kuchyne sa vstupuje dole tromi schodíkmi do jedálne a z nej dole tromi schodíkmi do priestrannej obývačky. Z obývačky je východ na slnečnú terasu o výmere 40 m2. Na poschodie sa vstupuje po schodoch, na poschodí sa nachádzajú 3 izby, pracovňa, priestranná kúpeľňa s vaňou, sprchou, dvoma umývadlami a technická miestnosť ( kondenzačný kotol, zásobník teplej vody a WC ). Na pochôdznu povalu sa vychádza z technickej miestnosti po spúšťacích schodoch. Kúpeľňa na poschodí ešte nie je dokončená, je pripravená na dokončenie podľa vkusu budúceho majiteľa.

Vybavenie domu:

Dom je napojený na všetky inžinierske siete, odpadové vody sú zvedené do žumpy ( 10 m3 ). Dom je vykurovaný plynovým kondenzačným  kotlom a dokurovaný je nádhernou pecou na drevo aj vp rámci ktorej je aj pec na pečenie. Teplovzdušné prieduchy vykurujú 1. poschodie. Pec je zhotovená z keramických kachlíc a krbovej vložky, vzhľadovo jej prevedenie pripomína pôvodnú nahrubo omietnutú starú pec. Spoločne so štýlovým nábytkom a ostatným zariadením je celý dom štylizovaný do provensálskeho štýlu, vyžarujúc veľmi príjemnú pokojnú atmosféru rodinného sídla.

V dome je príprava na alarm, satelitnú televíziu a internet. Nakoľko je dom pred dokončením, predpokladané náklady aj s okolím domu sú odhadované na cca. 5 tis. EUR. Predaj domu sa realizuje z rodinných dôvodov.

Cena rodinného domu je 169 000,- EUR vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho a predajného servisu.

Náš názor: Dom je vysoko kvalitne postavený, má nízke mes. prevádzkové náklady – 69,- plyn, 28,- EUR el. 2,- EUR voda a 25,- EUR žumpa. Dom je vhodný pre milovníkov pokojného bývania v jednej so spádových obcí Bratislavy, vzdialenosť je 36 km. Vzhľadom na kvalitné prevedenie stavby, dobrý pomer cena/kvalita/lokalita kúpu domu odporúčame.

V prípade záujmu kontaktujte prosím:

Ing. Peter Rajkovič, 0905/497 069

RNDr. Alexandra Rajkovičová, 0949 040 490

www.realimpex.sk

 

Podrobnosti

Adresa
Jablonec 
Cena
169 000,- €
Výmera
500 m² 
Forma vlastníctva
osobné 
Stav
Novostavba 
Nehnuteľnosť je na predaj
169 000,- €

Mapa

Máte záujem?

Kontaktujte zodpovedného agenta:

Ing. Peter Rajkovič
Ing. Peter Rajkovič
konateľ
Tel./Fax:
+421 33 644 81 36
Telefón:
+421 905 497 069
E-mail:
p.rajkovic@realimpex.sk

Alebo nám zanechajte odkaz a obratom sa Vás ozveme:

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom nami ponúkaných nehnuteľností alebo chcete pridať tú Vašu do našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať.

Vyhľadávanie nehnuteľnosti

  • od do
  • Vyhľadať