Novostavba nadštandardného 3,5 izbového bytu so 120 m2 terasou v centre mesta Pezinok – REZERVOVANÝ !!!

  • Aktualizované dňa 3. 2. 2020
  • Na predaj

Novostavba nadštandardného  3,5 izbového bytu so 120 m2 terasou  v centre mesta Pezinok – REZERVOVANÝ!!!

Ponúkame na predaj krásny a slnečný 3,5 izbový byt nachádzajúci sa v polyfunkčnom objekte na 3. poschodí z troch podlaží. Byt sa nachádza v centre mesta Pezinok na Holubyho ulici 16, len niekoľko metrov od námestia. Jeho poloha v absolútnom centre ho predurčuje pre klientov, ktorí  uprednostňujú komfort bývania v centre mesta so všetkými službami a vedia oceniť komfortný a pohodlný život so všetkými modernými technologickými prvkami kvalitnej novostavby tehlového bytu s neopakovateľným výhľadom na panorámu mesta Pezinok a prekrásnu scenériu Malých Karpát. Neponúkame len byt s veľkou terasou, ale rodinné sídlo. K bytu patrí aj garážové státie, veľký pivničný box a priestranný balkón. Byt bol daný do užívania v roku 2012.

V polyfunkčnom dome sa nachádza celkovo 24 bytov a 9 komerčných nerušivých priestorov: papiernictvo, čistiareň, optika, tetovacie štúdio, svadobný salón a veľmi príjemná kaviarnička s letnou terasou, ktorá len dokresľuje príjemnú rodinnú atmosféru pokojného bývania. Objekt je podpivničený, v suteréne sa nachádzajú garážové státia a pivničné boxy. V dome je mimoriadne tichý výťah.

Výmera bytu je 94,40 m2, pivničný box má výmeru  5,4 m2, balkón má výmeru 10,5 m2 a garážové státie 13 m2. K bytu patrí aj strešná terasa o výmere 120 m2. Celková úžitková plocha bytu je 243,3 m2. Všetky izby sú nepriechodné.

Byt je vybavený veľmi kvalitnými zariaďovacími predmetmi: kuchynská linka na mieru, kvalitné spotrebiče Miele, ručne pálená mozaika – originál, kvalitná sanita, vnútorné osvetlenie bytu. Byt pozostáva zo štyroch miestností, z nich najväčšia je obývačka spojená s kuchyňou doplnená o štýlové strešné okná, ktoré dodávajú bytu veľmi príjemnú atmosféru s nádychom podkrovného bytu. Ďalej sú k dispozícii spálňa, hosťovská alebo detská izba a pracovňa. Na veľký balkón sa vstupuje zo spálne a z obývačky.

Výhľad z okien je do tichej zóny dvora. K dispozícii sú dve kúpeľne, z toho jedna rodinná moderná veľká kúpeľňa zariadená štýlovým umývadlom, toaletnou misou, kvalitnou vaňou so sklenenou zástenou a menšia, situovaná v hosťovskej izbe, vybavená umývadlom a sprchovým kútom aj miestom pre automatickú práčku. Obidve kúpeľne majú elektrické podlahové vykurovanie a antikorový teplovodný rebríkový radiátor. Pri vstupe do bytu sa nachádza samostatné WC s umývadlom, miesto pre šatník a množstvo odkladacích priestorov. Vo vstupnej chodbe je plánovaný výstup na veľkú terasu s prekrásnym výhľadom na malebnú scenériu Malých Karpát. Výstup na terasu je možný z bytu po schodisku, avšak momentálne nie je zrealizovaný, je prekrytý dočasným prekrytím. Napriek tomu je možné na terasu vystúpiť náhradným riešením a vychutnať si pohľad na celý Pezinok a Malé Karpaty.

 

Byt a celý bytový dom je bezbariérový.

Vstup do bytového domu je možný z dvoch strán, a to z Holubyho ulice alebo z parkoviska za bytovým domom. Oba vchody sú opatrené zvončekmi a audiovrátnikom, do bytového domu sa vstupuje prostredníctvom kľúča alebo čipovej karty. V byte je videovrátnik. V suteréne sa nachádzajú parkovacie miesta. K nim sa dostanete autom cez automatickú bránu ovládanú prostredníctvom Vášho mobilného telefónu a odtiaľ výťahom až k bytu. Polyfunkčný dom má vlastnú plynovú kotolňu, mimoriadne tichý výťah, všetky energie sú merateľné. V byte je predpríprava na centrálnu klimatizáciu, vo všetkých izbách bytu je privedený optický kábel pre inštaláciu vysokorýchlostného internetu a káblovej televízie. Celý objekt vrátane suterénu je monitorovaný kamerovým systémom s 24 hodinovým záznamom.

Cena bytu je 259 000,- €. Pri rezervácii bytu do 31.1.2020 bude poskytnutá zľava z ceny vo výške 10 000,- EUR. Byt je predajom voľný, bez tiarch, možné financovať aj na HÚ, ponuky zabezpečíme a poradenstvo pri výbere banky je zdarma. V cene bytu je aj právny servis realitnej kancelárie vrátane správnych poplatkov a provízia.

Náš názor: Vlastniť byt v centre Pezinka v neopakovateľnom projekte s neopakovateľným pôdorysom bytu je nielen výbornou voľbou, ale aj veľmi dobrou investíciou a prestížou. Vyhotovenie bytu, jeho vybavenie, svetová orientácia, nízke prevádzkové náklady, prestížna lokalita, pridaná hodnota veľkej strešnej terasy a veľmi priaznivá cena len 1.064,- EUR/m2, je pre danú lokalitu a vyhotovenie predmetnej nehnuteľnosti veľkou devízou. Byt splní predstavy aj najnáročnejšieho klienta. Kúpu bytu odporúčame.

 

V prípade Vášho záujmu o jeho obhliadku nás kontaktujte prosím: BYT JE REZERVOVANÝ !!!

Ing. Peter Rajkovič, 0905 497 069

RNDr. Alaxandra Rajkovičová, 0948 040 490

Email: realimpex@realimpex.sk

www.realimpex.sk

 

Podrobnosti

Cena
259 000,- €
Výmera
244 m² 
Forma vlastníctva
osobné 
Kategória bytu
I.kategória 
Konštrukcia bytu
tehlová 
Spôsob vykurovania
ústredné vykurovanie 
Poschodie
Stav
Novostavba 
Nehnuteľnosť je na predaj
259 000,- €

Mapa

Máte záujem?

Kontaktujte zodpovedného agenta:

Ing. Peter Rajkovič
Ing. Peter Rajkovič
konateľ
Tel./Fax:
+421 33 644 81 36
Telefón:
+421 905 497 069
E-mail:
p.rajkovic@realimpex.sk

Alebo nám zanechajte odkaz a obratom sa Vás ozveme:

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom nami ponúkaných nehnuteľností alebo chcete pridať tú Vašu do našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať.

Vyhľadávanie nehnuteľnosti

  • od do
  • Vyhľadať