Pohľad na dom od prístupovej komunikácie
Oddychová časť záhrady
Upravená časť záhrady
Úžitková časť záhrady s bazénom
Okolie domu

Pekný rodinný dom s krásnou záhradou v obci Nový Život – Vojtechovce – REZERVOVANÝ !!!

  • Aktualizované dňa 8. 7. 2019
  • Na predaj

Pekný rodinný dom s krásnou záhradou v obci Nový Život – Vojtechovce – REZERVOVANÝ !!!

Ponúkame na predaj pekný 4 izbový rodinný dom vo veľmi dobrom stave, nachádzajúci sa v tichej lokalite v slepej ulici v obci Vojtechovce.

Popis domu:

Dom je postavený na pozemku o celkovej výmere 1 421 m2, z toho na ploche 400 m2 je postavený dom s príslušenstvom a s úžitkovou záhradou a na ploche 1021 m2 je vybudovaná krásna oddychová časť – záhrada s trávnatým porastom a s ovocnými stromami. Celá záhrada je zavlažovaná automatickým závlahovým systémom. Vodný zdroj je vlastná studňa s neobmedzenou výdatnosťou.

Rodinný dom bol kolaudovaný v roku 2005, zastavaná plocha je 12 x 12,5 m, obytná plocha je 106 m2, dom je celopodpivničený, úžitková plocha domu ja 212 m2. Súčasťou podpivničenia je aj veľká garáž o výmere 3,7 x 7 m s montážnou jamou. Garáž bola využívaná ako automechanická dieľňa. Dom sa predáva s kompletnou projektovou dokumentáciou.

V roku 2010 sa uskutočnila rekonštrukcia domu, ktorej súčasťou bolo zateplenie domu, obvodové murivo 10 cm Nobasilom, zateplenie strechy a jej nová izolácia, výmena plastových okien, výmena kotla za plynový. Stále je však možnosť vykurovať dom aj tuhým palivom. Bol pristavaný vonkajší antikorový izolovaný komín, do ktorého sú zahustené krbové kachle o výkone 9 kW, ktoré vykúria celú podlahovú plochu. Vstup na pozemok je z obecnej asfaltovej komunikácie, pred domom sa nachádza plocha na parkovanie dvoch vozidiel na vlastnom pozemku.

Dom je postavený ako samostatne stojaci, ktorého výhodou je príjemné súkromie na dvore a v záhrade. Lokalita je príjemná, poskytuje pohodlné a zdravé bývanie s dotykom s prírodou a s centrom obce, kde sa nachádza bežná občianska vybavenosť. Pozemok je oplotený, rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete. Odpadové vody sú riešené žumpou, pred domom sa nachádza verejné osvetlenie, verejný rozhlas a telefónna prípojka. Do domu je možné priviesť vysokorýchlostný internet a digitálnu televíziu. Na pozemku sa nachádza aj  kopaná studňa. Vjazd do dvora je okolo domu. Rodinný dom je momentálne obývaný, je zdravý, suchý, okamžite obývateľný. Mesačné prevádzkové náklady sú nasledovné: 35,- Elektrika, 50,- EUR plyn, 5,- EUR voda, žumpa je 64 m3, mesačný vývoz je 12,- EUR, celkovo 102,- EUR.

Dispozičné riešenie domu:

Cez vstupné dvere sa vstupuje do veľkého zádveria, z ktorého sa vstupuje do vstupnej haly, z ktorej sa vchádza do všetkých miestností, všetky izby, ako aj príslušenstvo sú nepriechodné. Dispozišné riešenie domu je veľmi dobré, podľa nášho názoru nie sú potrebné žiadne dispozičné zmeny. Dom má veľkú obytnú kuchyňu so špajzou, veľkú kúpeľňu, 3 izby, obývačku a veľkú pivnicu s práčovňou, letnou kuchyňou, technickou miestnosťou a garážou. Do pivnice sa vstupuje suchou nohou priamo z domu po schodisku. Dom má loggiu. V záhrade sa nachádza prístavba, ktorá slúži na odkladanie záhradného nábytku, kosačky na trávu a záhradkárskych pomôcok. Dvor je čistý, záhrada je pekne upravená, nachádzajú sa tu ovocné stromy v plnej rodivosti, na konci záhrady je veľký a plne rodiaci orech..

Cena domu aj s pozemkom je 125 000,- EUR. V cene je právny  servis realitnej kancelárie, správne poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Dom je predajom voľný, momentálne obývaný. Dom je možné financovať aj na HÚ, ponuky zabezpečíme zdarma.

Náš názor: Dom je situovaný v tichej lokalite obce Vojtechovce, do ktorej je zabezpečené priame autobusové spojenie tzv. červenými autobusmi a to každú pol hodinu. Vojtechovce sú vzdialené od Šamorína 17 km a od okresného mesta Dunajská Streda 22 km. ktorá je strediskovou obcou s kompletnou občianskou vybavenosťou, materská škola, základná škola, stredná škola, zdravotné stredisko vrátane špecializovaných ambulancií, lekáreň, pošta, benzínová čerpacia stanica, umyvárka áut, ihrisko, športoviská, obchodná sieť, špecializované obchody, reštaurácie. Dostupnosť do Bratislavy je autom a autobusom. Vzhľadom na kvalitu a stav rodinného domu, pekný veľký pozemok, možnosť okamžitého bývania a aj vzhľadom na  priaznivú cenu, kúpu domu odporúčame !!!

V prípade záujmu kontaktujte prosím: RODINNÝ DOM JE REZERVOVANÝ !!!

Ing. Peter Rajkovič, 0905 497 069

RNDr. Alexandra Rajkovičová, 0948 040 490

E-mail: realimpex@realimpex.sk

www.realimpex.sk

 

 

Podrobnosti

Cena
,- € 
Výmera
212 m² 
Forma vlastníctva
osobné 
Stav
Čiastočná rekonštrukcia 
Nehnuteľnosť je na predaj
125 000,- €

Mapa

Máte záujem?

Kontaktujte zodpovedného agenta:

Ing. Peter Rajkovič
Ing. Peter Rajkovič
konateľ
Tel./Fax:
+421 33 644 81 36
Telefón:
+421 905 497 069
E-mail:
p.rajkovic@realimpex.sk

Alebo nám zanechajte odkaz a obratom sa Vás ozveme:

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom nami ponúkaných nehnuteľností alebo chcete pridať tú Vašu do našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať.

Vyhľadávanie nehnuteľnosti

  • od do
  • Vyhľadať