Pozemok č. 1 - horná časť
Pozemok č. 1
Pozemok č. 1
Hranica pozemku č. 2 - kamenica
Pozemok č. 2

Rekreačné pozemky v malebnom prostredí modranského chotára – vhodné aj na podnikanie GAŠTANKA – ZNÍŽENÁ CENA !!!

  • Aktualizované dňa 18. 8. 2014
  • Modra
  • Na predaj

Rekreačné pozemky v malebnom prostredí modranského chotára  – vhodné aj na podnikanie GAŠTANKA –  ZNÍŽENÁ CENA !!!

Máte radi súkromie, pokoj malokarpatskej prírody, čaro priameho kontaktu s malokarpatskou prírodou, ste včelár či ovocinár ? Tak venujte prosím pozornosť nasledujúcim riadkom.

Ponúkame na predaj rekreačné pozemky na svahu Malých Karpát nad mestom Modra, vhodné na rekreáciu,  obklopeného malebnou prírodou dubového a borovicového lesa, pôvodného gaštanového sadu, približne 100 stromov veku 150 – 200 rokov.. Popis pozemkov:

  1. Pozemok č. 1 má výmeru 17 000 m2 a jeho prevažná časť je porastená upraveným lesným porastom malokarpatského duba, na pozemku rastie lieska, jedlý gaštan. Pozemok má v hornej časti šírku asi 150  m a potom sa zvažuje do doliny južného svahu. Po oboch stranách pozemku je lesná cesta.  Pozemok je prístupný z lesnej cesty, ktorá je ďalej do Modry asfaltová. Na pozemku nie je možné postaviť klasický objekt. Je možné na ňom postaviť napr. mobilný dom.  Pozemok sa skladá z troch parciel, ktoré vznikli zcelením. Cena pozemku je 6,- EUR/m2. Dohoda je možná.
  2. Pozemok č. 2 má výmeru 7 200 m2 a jeho prevažná časť je upravená  trávnatým porastom, jedlými gaštanmi po jeho okrajoch aj lesným porastom.. V spodnej časti pozemku je prístupová komunikácia, ktorá je nespevnená, po nej je zabezpečený prístup z Modry. Na pozemku je možné vŕtať, resp. kopať  studňu na vodu. Po okrajoch pozemku je krásna kamenica. Pozemok je celodenne zaliaty slnkom. Dĺžka pozemku je cca. 217 m, šírka 41 m. Na pozemku nie je možné postaviť klasický objekt, je na ňom možné umiestniť napr. mobilný dom. Pozemok sa skladá zo štyroch parciel, ktoré vznikli zcelením. Cena pozemku je 6,- EUR/m2. Dohoda je možná
  3. Pozemok č. 3 má výmeru 2 700 m2 a jeho prevažná časť tvorí les. Cena pozemku je 6,- EUR/m2. Dohoda je možná.

V prípade záujmu kontaktujte prosím:

Ing. Peter Rajkovič, 0905/497 069

RNDr. Alexandra Rajkovičová, 0948/040 490

www.realimpex.sk

 

 

Podrobnosti

Adresa
Modra 
Cena
6,- € /m2
Výmera
2700 m² 
Forma vlastníctva
osobné 
Nehnuteľnosť je na predaj
6,- € /m2

Mapa

Máte záujem?

Kontaktujte zodpovedného agenta:

Ing. Peter Rajkovič
Ing. Peter Rajkovič
konateľ
Tel./Fax:
+421 33 644 81 36
Telefón:
+421 905 497 069
E-mail:
p.rajkovic@realimpex.sk

Alebo nám zanechajte odkaz a obratom sa Vás ozveme:

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom nami ponúkaných nehnuteľností alebo chcete pridať tú Vašu do našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať.

Vyhľadávanie nehnuteľnosti

  • od do
  • Vyhľadať