Slnečný 3 izbový byt vo výbornej lokalite v Bratislave – Ružinov – REZERVOVANÝ !!!

  • Aktualizované dňa 9. 6. 2022
  • Na predaj

Slnečný 3 izbový byt vo výbornej lokalite v Bratislave – Ružinov – REZERVOVANÝ !!!
Ponúkame na predaj 3 izbový byt, nachádzajúci sa na 7. poschodí bytového domu na ulici Rumančekova 8, Ružinov, v Bratislave. Ide o vyhľadávanú lokalitu, plnú zelene, a v blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti, na skok do obchodného centra RETRO. Vo dvore bytového domu je detské ihrisko, športové ihrisko, neďaleko je škôlka a škola. Bytový dom je 7 poschodový, je po kompletnej rekonštrukcii, nová strecha, zateplenie strechy, nové vchodové dvere, nový výťah, zvončeky, zateplený, vymenené všetky rozvody – inžinierske siete.
Byt je v pôvodnom stave, vymenené plastové okná, skvele dispozične riešený s veľkým potenciálom, vhodný na rekonštrukciu, výhľad z bytu je do tichého dvora plného zelene. Byt je slnečný, priestranný, vzdušný, svetová orientácia bytu J – S, z toho dôvodu je svetlý, dobre vetrateľný a vďaka zatepleniu domu a strechy, ako aj severnej orientácii sa neprehrieva.
Dispozícia bytu: byt je trojizbový, izby sú nepriechodné, samostatné WC, kúpeľňa, a kuchyňa. K bytu patrí aj pivnica. Využívať je možné aj kočíkáreň.
Výmera bytu je 64,83 m2, balkón 3,31 m², pivnica 1,36 m2. Podlahová plocha bytu je 66,19 m2.
V okolí bytového domu je veľa zelene, k bytu je predplatené parkovacie miesto, výborná občianska vybavenosť. Byt poskytuje pokojné a bezpečné bývanie v bezprostrednom kontakte so zeleňou a kvalitnou občianskou vybavenosťou, 15 min. pešo do centra Bratislavy.
Mesačné prevádzkové náklady bytu pri 2 osobách sú: správca 140,- EUR, el. 40,- EUR, Sipo 5,- EUR, plyn 10,- EUR.
Cena bytu je 210 000,- EUR. V prípade rezervácie bytu do 31.5.2022 je možná zľava z ceny. Financovanie je možné v hotovosti, aj na HÚ. Byt je bez tiarch, predajom voľný.
Náš názor: Byt je veľmi dobre dispozične riešený, veľmi dobrý potenciál na zaujímavú rekonštrukciu, je umiestnený vo výbornej lokalite, je slnečný, vzdušný a priestranný. Vzhľadom na vyššie uvedené kúpu bytu odporúčame.
V prípade Vášho záujmu kontaktujte prosím: BYT JE REZERVOVANÝ !!!
Ing. Peter Rajkovič, 0905 497 069
RNDr. Alexandra Rajkovičová: 0948 040 490
realimpex@realimpex.sk
www. realimpex.sk

Podrobnosti

Cena
210 000,- €
Výmera
66,19 m² 
Forma vlastníctva
osobné 
Kategória bytu
I.kategória 
Konštrukcia bytu
panelova 
Spôsob vykurovania
ústredné vykurovanie 
Poschodie
Stav
Čiastočná rekonštrukcia 
Nehnuteľnosť je na predaj
210 000,- €

Mapa

Máte záujem?

Kontaktujte zodpovedného agenta:

Ing. Peter Rajkovič
Ing. Peter Rajkovič
konateľ
Tel./Fax:
+421 33 644 81 36
Telefón:
+421 905 497 069
E-mail:
p.rajkovic@realimpex.sk

Alebo nám zanechajte odkaz a obratom sa Vás ozveme:

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom nami ponúkaných nehnuteľností alebo chcete pridať tú Vašu do našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať.

Vyhľadávanie nehnuteľnosti

  • od do
  • Vyhľadať