Slnečný rodinný dom v dotyku s pezinskými vinohradmi – PREDAJ !!!

  • Aktualizované dňa 18. 5. 2022
  • Na predaj

Slnečný rodinný dom v dotyku s pezinskými vinohradmi – PREDAJ !!!

Ponúkame na predaj veľmi pekný trojpodlažný rodinný dom, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite v tesnej blízkosti krásnych vinohradov a zelene v Pezinku – miestnej časti Grinava.
Popis pozemku:
Rodinný dom je postavený na pozemku o výmere 316 m² v tichej lokalite. Dom je veľmi dobre umiestnený na pozemku tak, aby poskytoval dostatočný priestor pre okrasnú aj úžitkovú zeleň. Na pozemku sa nachádzajú rodiace ovocné stromy a kríky, ako aj okrasná zeleň.
Popis rodinného domu:
Rodinný dom je 4 izbový, s možnosťou vybudovania úplne samostatnej bytovej jednotky o rozlohe 120 m2 v plnohodnotnom podkrovnom priestore. Dom je trojpodlažný, plne podpivničený, má sedlovú strechu.

Dispozícia:

Suterén: Pozostáva z veľkej garáže pre dve autá (aj SÚV), dielne, technickej miestnosti aj so sprchou, vinárne, špajze a skladu.
1. nadzemné podlažie: do domu sa vstupuje cez prestrešený vstupný chodník po schodisku do vstupnej haly. Na prízemí sa nachádza veľká kuchyňa so stolovaním pre 6 – 8 osôb, špajza, veľká obývačka s krbom a loggiou, WC a schodisko. Z kuchyne sa vstupuje do krásnej zimnej záhrady so stolovaním a grilom. Je z nej pekný výhľad na pozemok plný zelene.
2. nadzemné podlažie: pozostáva zo vstupnej haly, z troch samostatných izieb, kúpeľne, samostatného WC a schodiska do podkrovia. Z haly aj z dvoch izieb sa vystupuje na loggiu na poschodí.
3. nadzemné podlažie: vzniklo po rekonštrukcii rodinného domu a strechy. Výmeru má 120 m2, je kompletne zateplené, s dvoma plnohodnotnými oknami a jedným strešným oknom, Je pripravené na prípadne zobytnenie, momentálne sa využíva ako posilňovňa.
Obytná plocha domu je 330 m2 a podkrovie s plochou 120 m2 je bonus navyše.

Konštrukcia rodinného domu:
Rodinný dom je postavený z klasických materiálov, má sedlovú strechu, je zateplený. Okná a dvere na loggie sú plastové termoizolačné. Dom je napojený na verejný vodovod, elektrinu a plyn, má telefónnu prípojku, internet. Odpadové vody sú dočasne odvádzané do žumpy, po dobudovaní mestskej kanalizácie bude dom na ňu pripojený. Na pozemku sa nachádza studňa, ktorá zásobuje zavlažovanie zelene na pozemku. Príjazd k domu je po asfaltovej mestskej komunikácii osvetlenej verejným osvetlením. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2006.
Vybavenie rodinného domu:
Rodinný dom je obývaný, udržiavaný, v celom dome sú použité kvalitné materiály. Podlahy sú korkové, keramické a plávajúca podlaha. Zárubne a dvere sú drevené. Kvalitná kuchynská linka je vybavená spotrebičmi – plynová varná doska, teplovzdušná elektrická rúra, digestor. V obývačke je krb s krbovou vložkou ktorá dotvára už aj tak krásnu a príjemnú teplú atmosféru interiéru, ktorý je zvýraznený použitím teplých a nadčasových farebných odtieňov. Kúpeľňa je priestranná, s vaňou, umývadlom, práčkou a skrinkami. Dom je vykurovaný plynovým kotlom Junkers. Teplá voda je pripravovaná prietokovým ohrievačom a zásobníkom s trvalým prístupom k teplej vode. Miestnosti sú vykurované teplovodnými radiátormi. Mesačné náklady na energie sú 180,- EUR pri 4 osobách.
V exteriéri je vodovodný prívod a kanalizácia na prípadné umývanie auta alebo na použitie v záhrade. Vonkajší priestor domu aj záhrada sú osvetlené. Dom je na pozemku veľmi dobre umiestnený, na dvore je dostatok priestoru pre parkovanie dvoch osobných vozidiel.
Lokalita :
Dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Pezinka v tesnej blízkosti viníc a lúk. Je to ideálne miesto na celoročné prechádzky, oddych a relax. Okolie je tiché, pozemok má veľmi dobrú orientácius celodenným slnečný svitom, orientácia je juho-východ a juho-západ. Pezinok je okresné mesto, s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti domu je škôlka cca 100 m a škola cca 200 m. Pezinok je obľúbená destinácia vďaka svojej dobrej dostupnosti do Bratislavy – z diaľnice D1 autom, vlakovým spojením a s pekným prírodným prostredím s vinicami, s možnosťou prechádzok, cykloturistiky, turistiky a návštevou vinárskych podujatí pre milovníkov vína. Organizuje sa tu Malokarpatská vínna cesta.

Dom s pozemkom je predajom voľný, predaj je možné realizovať za hotovosť, aj na úver. Cena za rodinný dom s pozemkom je stanovená na 459 000,- EUR vrátane provízie realitnej kancelárie a kompletného právneho servisu. K domu bude vypracovaný znalecký posudok.

Náš názor:
Rodinný dom je situovaný v krásnom prostredí, v jednej z najvyhľadávanejších lokalít mesta Pezinok. Mesto Pezinok je okresným mestom s kompletnou občianskou vybavenosťou, lokalita umožňuje plnohodnotné bývanie v rodinnom dome v pokojnom a bezpečnom prostredí, v bezprostrednej blízkosti krásnej prírody. Vzhľadom na parametre pozemku a rodinného domu a dobrého pomeru cena/výkon, odporúčame pre klientov, ktorí hľadajú plnohodnotné bývanie v tichom a čistom prostredí s vymoženosťami a vybavenosťou mesta. Dom môže využívať aj veľká rodina, prípadne umožňuje aj viacgeneračné bývanie. Radi Vám zabezpečíme jeho obhliadku.

V prípade záujmu kontaktujte prosím výhradného predajcu:

Ing. Peter Rajkovič, 0905/497 069
RNDr. Alexandra Rajkovičová, 0948/040 490
E-mail: realimpex@realimpex.sk
www.realimpex.sk

Podrobnosti

Cena
459 000,- €
Výmera
330 m² 
Forma vlastníctva
osobné 
Stav
Úplná rekonštrukcia 
Nehnuteľnosť je na predaj
459 000,- €

Mapa

Máte záujem?

Kontaktujte zodpovedného agenta:

Ing. Peter Rajkovič
Ing. Peter Rajkovič
konateľ
Tel./Fax:
+421 33 644 81 36
Telefón:
+421 905 497 069
E-mail:
p.rajkovic@realimpex.sk

Alebo nám zanechajte odkaz a obratom sa Vás ozveme:

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom nami ponúkaných nehnuteľností alebo chcete pridať tú Vašu do našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať.

Vyhľadávanie nehnuteľnosti

  • od do
  • Vyhľadať