Potok v blízkosti
Elektrika na pozemku
Verejné osvetlenie a telefónny kábel pri pozemku
Poloha pozemku - Uherské
Geometrický plán

Slnečný stavebný pozemok v Modre – Harmónii – REZERVOVANÝ !!!

  • Aktualizované dňa 13. 1. 2020
  • Na predaj

Slnečný stavebný pozemok v Modre – Harmónii – REZERVOVANÝ !!!

Ponúkame na predaj krásny slnečný stavebný pozemok v Modre – Harmónii, miestna časť Uherské. Pozemok sa nachádza v tichej lokalite Harmónie, len 200 m vzdialený od hlavnej komunikácie Modra – Zochova chata. Celková rozloha pozemku je 1 548 m2 a skladá sa z dvoch pozemkov o výmere 774 m2. K pozemku je spracovaný geometrický plán. Pozemok je na predaj vcelku a to z dôvodu minimálnej požadovanej výmery pozemkov v územnom pláne mesta Modra v danej lokalite a to je 1 200 m2. Geometrický plán rešpektuje čo najlepšie využitie pozemkov, ponúka samostatný prístup z dvoch strán pozemku a ideálnu veľkosť pozemkov na stavbu rodinného domu, rekreačného objektu, alebo chaty. K pozemkom je vydaná územno plánovacia informácia. Pozemok nie je potrebné vynímať z pôdneho fondu, na liste vlastníctva je vedený ako Zastavané plochy a nádvoria.

 

1. využitie pozemku – cestovný ruch, výletné miesto, pobytová rekreácia rodín, obslúžna vybavenosť, bývanie a technická infraštruktúra.

2. Max. index zastavania je 10 %

3. Maximálny počet podlaží je 3 vrátane podkrovia, možnosť prestavby, prístavby, dostavby a novej výstavby.

Pripravenosť k výstavbe: schválené v územnom pláne mesta Modra.

 

Pozemok je prístupný po asfaltovej komunikácii z jednej strany a po nespevnenej komunikácii z druhej strany. Vybavenosť inžinierskymi sieťami je nasledovná: elektrika na hranici pozemku, kanalizácia v komunikácii pred pozemkom, voda na pozemku, verejné osvetlenie, možnosť optickej prípojky, plyn v dosahu. Pozemok je vyčistený a pripravený k predaju.. Pri pozemku tečie potok. Možnosť získať aj kvalitnú vodu zo studne.

Cena pozemku je 105,- €/m2.

Pozemok sa nachádza v lukratívnej časti Harmónie, ponúka dostatok priestoru na kontakt s prírodou a pokojné bývanie. Ideálne pre milovníkov súkromia. Pozemok je veľmi dobre dostupný v lete aj v zime. Modra je vzdialená 1,5 km a poskytuje kvalitnú občiansku vybavenosť, kultúrne, spoločenské a športové vyžitie. Odporúčame !!! Pozemok odporúčame aj ako skvelú investíciu.

 

V prípade záujmu kontaktujte prosím výhradného predajcu:

POZEMOK JE REZERVOVANÝ !!!

Ing. Peter Rajkovič, 0905/497 069

RNDr. Alexandra Rajkovičová, 0948/040 490

E-mail: realimpex@realimpex.sk

www.realimpex.sk

 

 

 

Podrobnosti

Cena
105,- € /m2
Výmera
1488 m² 
Forma vlastníctva
osobné 
Nehnuteľnosť je na predaj
105,- € /m2

Mapa

Máte záujem?

Kontaktujte zodpovedného agenta:

Ing. Peter Rajkovič
Ing. Peter Rajkovič
konateľ
Tel./Fax:
+421 33 644 81 36
Telefón:
+421 905 497 069
E-mail:
p.rajkovic@realimpex.sk

Alebo nám zanechajte odkaz a obratom sa Vás ozveme:

Ak máte akékoľvek otázky ohľadom nami ponúkaných nehnuteľností alebo chcete pridať tú Vašu do našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať.

Vyhľadávanie nehnuteľnosti

  • od do
  • Vyhľadať