O nás

Dovoľte, aby sme Vás privítali na oficiálnych stránkach rodinnej realitnej agentúry REALIMPEX SR, s.r.o.

Možno sa pýtate, prečo rodinnej. Filozofia našej spoločnosti je založená na poskytovaní služieb v oblasti sprostredkovania predaja, kúpy, prenájmu a financovania nehnuteľností a to na báze osobného prístupu ku každému klientovi, založenom na bohatých profesionálnych skúsenostiach našich pracovníkov, dlhoročne pôsobiacich v manažmente obchodných, bankových a realitných spoločností.

Medzi naše priority patrí snaha pripraviť pre našich klientov produkt, ktorý je šitý na mieru každého klienta, presne podľa jeho predstáv a požiadaviek. Na našich stránkach nenájdete stovky nehnuteľností v aktuálnej ponuke, ale ich počet je prísne regulovaný tak, aby sme sa mohli naplno individuálne venovať každej z nich. Z toho dôvodu garantujeme vysokú profesionalitu a úspešnosť pri realizácii realitných obchodov, podporených exkluzivitou a vysokým stupňom dôvery od našich klientov. Našim pracovným nástrojom pri vyhľadávaní nových projektov sú prevažne pozitívne referencie od našich spokojných klientov, čo považujeme za najlepší marketing. Samozrejmosťou sú kompletný predajný servis, popredajný servis, právny servis, geodetický servis, súdnoznalecký servis a samozrejme vysoký stupeň diskrétnosti.

Naša spoločnosť má za sebou viac ako stovku úspešných prevodov a prenájmov nehnuteľností a tým aj spokojných klientov, z ktorých mnohí sa stali aj našimi priateľmi. Veríme, že svojím individuálnym prístupom a vysokou kvalitou našich služieb prispejeme aj Vám ku komfortnému priebehu Vašich obchodov s nehnuteľnosťami.

Tešíme sa na budúcu spoluprácu s Vami.

Ing. Peter Rajkovič
konateľ

 
  • od do
  • Vyhľadať